VOUCHERY I KARTY PODARUNKOWE

Czy często korzystasz z tajskiego masażu z Twoją drugą połówką? Jeśli tak, zakupcie voucher, aby mieć lepsze ceny.

Zakup voucher za 600 zł, damy Ci 100zl extra do wykorzystania (wartość vouchera =700zl)

Zakup voucher za 1000 zł, damy Ci 200zl extra do wykorzystania (wartość vouchera =1200zl)

Zasady działania vouchera

Wszystkich Państwa, którzy otrzymali vouchery do wykorzystania w naszym salonie albo chcą sprawić komuś bliskiemu taką niespodziankę, zachęcamy do zapoznania się z zasadami ich wykorzystania.

1. Voucher stanowi jedną z akceptowanych form płatności za usługi wykonywane w salonie Siam Relax.

2. Z vouchera można skorzystać raz lub kilka razy – w zależności od wartości, na jaką opiewa lub liczby wykupionych zabiegów. Wszystkich ustaleń w tym zakresie można dokonać podczas wizyty z obsługą salonu.

3. Osoby, które otrzymały voucher w prezencie i chcą skorzystać z wybranych usług, muszą uprzednio zarezerwować termin wizyty w naszym salonie. Można tego dokonać osobiście lub drogą telefoniczną. Wszystkie dane dostępne są w zakładce „Kontakt”.
 

4. Klienci, którzy chcą opłacić wizytę przy użyciu vouchera, zobowiązani są do okazania go w recepcji salonu przed planowanym zabiegiem.

5. Vouchera nie można zwrócić ani wymienić na gotówkę. Ponadto nie ma możliwości, by zwrócić w gotówce różnicę w wartości wykonanego zabiegu, jeśli jest ona niższa od wartości vouchera.

6. Jeśli osoba posługująca się voucherem chce dokupić dodatkowe usługi, może dopłacić różnicę w gotówce.

7. Z vouchera można skorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty jego wykupienia  - zasada ta obowiązuje w przypadku, gdy bon dotyczy konkretnego masażu lub jego wartość jest równa albo niższa niż 400 zł. Voucher o wartości 700 zł należy wykorzystać w ciągu 4 miesięcy od jego nabycia, a bon na i powyżej 1200 zł w ciągu 6 miesięcy od dnia jego zakupu.    

 

8. Z vouchera o wartości 400 zł lub niższej może korzystać tylko jedna osoba. Ta sama zasada dla vouchera  gdy bon dotyczy konkretnego masażu. Voucher o wartości 700 zł lub większej może zostać wykorzystany przez osobę obdarowaną, jak i jej towarzysza – np. drugą połówkę czy znajomego.

 

9. Jeśli voucher jest imienny, istnieje możliwość przepisania go na inną osobę po wcześniejszej konsultacji z obsługą salonu.

 

10. Voucher albo wizyta uznaje się za zrealizowana, jeśli osoba, która na jego podstawie dokonała rezerwacji, nie odwoła jej z 12-godzinnym wyprzedzeniem.