Fraud Blocker
top of page
Only Logo.png

MASAŻ CIEPŁYM OLEJKIEM KOKOSOWYM
opis

FOTO-100.jpeg

Czym jest masaż ciepłym olejkiem kokosowym?

Masaż ciepłym olejem kokosowym to luksusowy i kojący rodzaj masażu, który wykorzystuje w 100% naturalny, podgrzewany olej kokosowy jako główne medium. Ta cudowna metoda pomaga zapobiegać chorobom poprzez dbanie o zdrowie psychiczne, fizyczne, emocjonalne i duchowe. Masaż ciepłym olejem obejmuje masaż całego ciała, który oferuje liczne korzyści.

Wysoko wykwalifikowany zespół licencjonowanych masażystów zaczyna masować Masaż zaczyna się od stóp, podeszew, a następnie przechodzi powoli do nóg, pleców, brzucha, ramion, klatki piersiowej, szyi, twarzy i w końcu kończy się na skórze głowy u czubka głowy.

Olej kokosowy jest pozyskiwany z miąższu dojrzałych orzechów kokosowych i jest bogaty w witaminy i minerały, takie jak witamina E, witamina K i żelazo. Zawiera również kwas laurynowy, który ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe.

Korzyści z masażu ciepłym olejem kokosowym:

 1. Poprawa krążenia

 2. Zmniejszenie stresu i lęku

 3. Lepsza jakość snu

 4. Ulga w napięciu mięśni

 5. Poprawa zdrowia skóry

 6. Detoksykacja

 

Korzyści z relaksującego masażu:

 1. Redukcja stresu

 2. Relaksacja umysłowa

 3. Łagodzenie bólu i sztywności mięśni

 4. Wzmocnienie układu odpornościowego

 5. Zwiększenie elastyczności

 6. Ogólna poprawa samopoczucia
   

Masaże ciepłym olejem kokosowym działają jako bariera przeciwko zanieczyszczeniom, takim jak zarazki, zanieczyszczenia, promieniowanie i toksyny. Olej kokosowy pomaga utrzymać gładkość i elastyczność skóry, jednocześnie zapewniając detoksykujący efekt poprzez eliminowanie toksyn z głęboko położonych tkanek ciała. Ten intymny masaż daje poczucie spokoju i chroni układ nerwowy przed szkodami. Masaż ciepłym olejem kokosowym nie tylko pomaga poprawić sen, ale także pomaga w walce z lękiem i stresem. Poczuj się zrelaksowany, pielęgnuj uczucia miłości do siebie i pozostań w kontakcie ze swoim ciałem, stosując nasz wyjątk

bottom of page